سلام ....میخوام درباره یه موضوع بنویسم که حتما همه شما با اون برخورد کردین. گاهی اوقات که تصمیم می گیریم کامنت ها و یا نظرات وبلاگ رو چک کنیم با برخی نظرات مواجه میشیم مثل: ((جالب بود، منم بروزم . منتظر نظرات شما هستم )) خلاصه کلی هم گل و شکلک های مختلف ضمیمه میشن و ماهم خوشحال میشیم از اینکه دوست ما بیادمون بوده . (بماند که حتما این سوال هم برامون پیش میاد که چرا اینقدر کوتاه و کمی بیشتر در مورد مطلبی که منتشر کردیم نظر نداده) این میگذره و ما برای تقدیر از دیگر دوستان که محبت کردن و به وبلاگمون اومدن و نظر دادن تک تک به وبلاگشون سری میزنیم و براشون کامنت گذاری می کنیم. اینجاست که می بینیم همون دوستی که نظری مختصر برای ما به یادگاری گذاشته ، دقیقا همون نظر رو برای دهها وبلاگ دیگه قرار داده .

بحث رو کوتاه می کنم. من عقیده دارم این نوع کامنت گذاری ها فقط یه نوع تبلیغ برای وبلاگ مخاطب بیشتر نمی تونه باشه و ارزش زیادی نداره . البته این نکته هم دور از ذهن نیست که بعضی ها بدلیل ضیق وقت و یا مشکلات مالی و ... به این نوع کامنت گذاری رو میارن اما این همیشگی نیست و گاهی هم نظرات خوبی در مورد مطلبی که منتشر کردیم ارایه می کنن. به هر حال من برای دوستانم در این فضای مجازی احترام زیادی قایل هستم و سعی می کنم هر وقت به وبلاگ عزیزی سر میزنم بادقت مطلبی رو که زحمت کشیده و منتشر کرده بخونم و نظرم رو بدون اغراق بگم ...حتی اگر از اون خوشم نیاد.

حالا نمیدونم تونستم حق مطلب رو ادا کنم یانه ولی ازتون میخوام نظرتون رو در این مورد بنویسید .

/ 51 نظر / 18 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سیدامیر

سلام لطفا این مطلب را بخوانید و در صورت امان یاری کنید.: فرزندان زهراء

هلیا

سلام. دیگه خبری ازتون نیست... چرا به روز نمی کنید؟

حقدوست

[ناراحت] [گریه] [ناراحت] [گریه] [ناراحت] [ناراحت] [گریه] [ناراحت] [گریه] [ناراحت] با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست ارجمند. [ناراحت] [گریه]شهادت حضرت زهرا(س)، بر شما تسليت باد[گریه] [ناراحت] [ناراحت] [گریه]امیدوارم از پیروان واقعی اهلبیت(ع) باشیم[گریه] [ناراحت] با مطالب جديد؛ >>>چرا حضرت زهرا(س) شبانه دفن شد؟(بحثی علمی) http://bia2mofid.persianblog.ir/post/315/ [ناراحت] [گریه] [ناراحت] [گریه] [ناراحت] >>> احاديث هفته شصت و ششم(پیرامون شخصیّت حضرت زهرا"س") http://bia2mofid.persianblog.ir/post/313/ [ناراحت] [گریه] [ناراحت] [گریه] [ناراحت] >>>تسليت شهادت حضرت زهرا(س) http://bia2mofid.persianblog.ir/post/314/ [ناراحت] [گریه] [ناراحت] [گریه] [ناراحت] >>>محدوده قلمرو شیطان(شیطان چقدر بر ما تسلّط دارد) http://bia2mofid.persianblog.ir/post/311/ [ناراحت] [گریه] [ناراحت] [گریه] [ناراحت] [ناراحت] [گریه] [ناراحت] [گریه] [ناراحت] منتظر حضور صميمي شما دوست عزيز هستم.

حقدوست

با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست ارجمند. [گریه]شهادت حضرت زهرا(س)، بر شما تسليت باد[گریه] [گریه]اميدوارم از پيروان واقعي اهلبيت(ع) باشيم[گریه] با مطالب جديد؛ >>> تسليت شهادت جانگداز حضرت زهرا(س) http://bia2mofid.persianblog.ir/post/322/ [ناراحت] [گریه] [گریه] [ناراحت] >>> دو جريان بسيار مهم از وقايع زندگي صديقه طاهره(س) http://bia2mofid.persianblog.ir/post/321/ [ناراحت] [گریه] [گریه] [ناراحت] >>> احاديث هفته هفتاد و نهم(احاديثي از حضرت زهرا"س") http://bia2mofid.persianblog.ir/post/320/ [ناراحت] [گریه] [گریه] [ناراحت] >>>مناظره امام رضا(ع) با مرد ناصبى http://bia2mofid.persianblog.ir/post/319/ [ناراحت] [گریه] [گریه] [ناراحت] >>>احاديث هفته شصت و هفتم(دعاي‌عطسه و...) http://bia2mofid.persianblog.ir/post/316/ [ناراحت][گریه][گریه] [ناراحت] >>>سختيها؛ پله‌هاي ترقّي http://bia2mofid.persianblog.ir/post/317/ [ناراحت][گریه][گریه] [ناراحت] منتظرحضور شما دوست عزيز هستم. توصيه مي‌کنم قبل از نظر دادن، حتمامطالب را بخوانيد.

حقدوست

[لبخند][قلب][گل][گل][لبخند][قلب][گل][گل] [لبخند][قلب][گل][گل][لبخند][قلب][گل][گل] سلام بر شما دوست عزیز [قلب]>>>آیا تا کنون داستان «سیسابن» وزیر «شرهام شاه» هندی، و اختراع بازی «شطرنج»، و جریان بین او و پادشاه را خوانده‌اید؟ در اینجا می‌توانید بخوانید: http://bia2mofid.persianblog.ir/post/328/ [لبخند][قلب][گل][گل][لبخند][قلب][گل][گل] [قلب]>>>آیا می‌دانید غم و اندوه‌هایی که گاهی مواقع به ظاهر بدون دلیل به آن مبتلا می‌شویم؛ کفاره گناهان ماست؟ در اینجا ببینید: http://bia2mofid.persianblog.ir/post/327/ [لبخند][قلب][گل][گل][لبخند][قلب][گل][گل] [لبخند][قلب][گل][گل][لبخند][قلب][گل][گل]

من نه منم

[گل]سلاممم به به ببین کی سر زد به ما... خوشین؟؟ آره به نکته ی باریک و حساسی! اشاره کردی منم میخاستم بگم بعد هم من‌‌ که گفتم خیلی وقته فهمیدم نه تازه....

الهه

سلام اتفاقا این مساله برای منم همیشه آزاردهنده بوده. من جواب این طور کامنتارو نمیدم. حتی یه بار یه وبی دیدم که نویسنده ش انگار فقط دستشو کوبیده بود روی کیبورد! مثل ااینطوری: شسبینمشسل کشتبهخش منصتث یخعث مئشخثی منسیئر سشعقبث و یه صفحه ی تمام نوشته بود! اولا کامنتش به این مضمون بود: خیلی عالی بود. قلم خوبی داری. لذت بردم . با این اسم لینکم کن .. بروزم و .... راستی خوش برگشتی!!! [گل]

حاج محسن

سلام برادر خوشحال شدم که بعد از مدتی سکوت به من سر زدی! نمی خواهی پستت را به روز کنی؟

فرهاد

سلام به نظرم اینا خیلی کهنه شده سرت رو با امسال اینا گرم میکنن. کمی باهوش باش . [عینک] تازه به نظرم باید قشنگ نگاه کنی شاید دوستات یک شیطان باشن چه برسه به فلان کشور.... دوست عزیز از این در وارد شو که از چی لذت میبری و چی عشقته(مجاز) برو دنبالش. موفق موفق موفق باشی.