صحبتی مختصر

یه مقاله ای در زمینه شیطان پرستی خوندم و با توجه به اینکه دیدم دوستان علاقه ی خاصی به این پستها نشون دادن  ،بهتر دیدم ضمن بهره برداری از اون مقاله و همچنین کمی از اطلاعاتی که در ذهنم وجود داشت رو براتون بعنوان یه پست جدید ارائه کنم

 

 

 

روزگار عجیبی است،روزگار فرقه بازی‌ها و تاختن به اعتقادات جوانان در قالب مکاتب نوظهور و منحطی که ته مانده بضاعت اخلا‌قی بشریت را نشانه گرفته اند.اخیرا هم که باب شیطان پرستی باز شده است و در بین برخی از جوانها بر سر زبانها افتاده است مخصوصا بین کسانی که ادعای متال‌بازی و گوش دادن به موسیقی متال به خصوص سبک بلک‌متال را یدک می‌کشند.
بلک‌متال ‌Darkthrone ، مرلین مانسن ( مریلین مانسن )، نیرو انا، آنتون لا‌وی، کلیسای شیطان، ‌satanic bible ، آدم خواری، ‌.... skull-n-bone احتمالا‌ دست کم یکی از این کلمات را تاکنون شنیده‌و قطعا افرادی را هم دیده‌اید که خودشان را طرفدار این نامها و گروهها می‌دانند

ستاره 5 پر، انگشترها و گردنبندهای با چهره‌های وحشتناک و...از جمله علا‌یم شیطان پرستان است و عدد مقدسشان نیز 666 است که به همین تعداد نیز سایت زبان فارسی را فعال کرده اند.

حضور همه جانبه ی شیطان در عرصه ی فتنه گری ها،گسترده شدن دامنه ی تضاد در میان مردم با دخالت ابلیس و جنود شیطانی اش،باز شدن دست نیروهای ماوراءالطبیعه ی شیطانی در فتنه گری ها و (رویارویی آخرین) دو جبهه ی حق و باطل در عصر ظهور و.....باعث اهمیت  موضوع شیطان پرستی شده است.

 در حال حاضر نزدیک به 2500 فرقه ی غیر مذهبی که ظاهرا با نگاه به دین ومذهب و مسائل ماوراءالطبیعه آغاز شده و وجه مشترک همه ی آنها ریشه داشتن در خاستگاه ابلیس و هوای نفسانی است .

 هدف من از آغاز بحث، بیان جان مایه و روح این موضوعات است و البته جالب اینکه در این رویارویی آخر(حق و باطل) که یک فیلم در هالیوود ساخته شده به همین مضمون ولی بدلیل عدم حضور ذهن الان اسم فیلم یادم نیست . توی همین فیلم نشون میده که شیطان با لشکرش جهت تسخیر دنیا حمله می کنه . تصویری که از شیطان برای بیننده ها بوجود اومده ، موجودی کریه اما قدرتمنده و در نهایت منجی  در حالیکه تمام دنیا تاریک شده با یک نور قوی ظهور می کنه و اینجاست که دنیا از ابلیس پاک می شود میگن مسلمانان بخصوص شیعیان بیش از دیگران در معرض شیطان قرار می گیرند ودر این حال نگه داشتن دین ،چونان نگه داشتن آتش در دست است. می دانید که یکی از علائم حتمی ظهور ندای آسمانی ای است که در صبح جبرئیل کل جهان را فرا می خواند و در ظهربار دیگری فریاد می زند. از طرفی فریاد  گوش خراش شیطان به گوش می رسد.فریاد جبرئیل مردم رابه سوی حق وفریاد شیطان مردم را به سوی باطل فرامی خواندو در واقع این آخرین تلاش برای بودن شیطان است.

امروزه در عموم آثار فرهنگی ما شاهد پیام های شیطانی به صورت نهفته در آنها هستیم وتوجه به  این از آن جهت مهم است که باعث صف بندی و تقویت سپاه شیطان می شود.

باید بدونین که میدان عمل ابلیس عالم خلق وجهان دنیا است.

ویژگی های ابلیس
-رخنه کننده در افکار
-منحصر به وسوسه و خیال پردازی
-ناتوان در وسوسه ی مخلصین
- عمل او در قلمرو تشریع و تکلیف است نه تکوین
- ناتوان در حلول و تسخیر تن آدمی

سابقه ی شیطان پرستی

سابقه ی شیطان پرستی به معنای تبعیت از القائات شیطانی سابقه ی طولانی دارد. البته مثلا در میان مذاهب خرافی قدیم و یونان قدیم و هندیان و حتی در مناطقی مثل کردستان عراق و جنوب ایران نوعی مذهب مخلوط و عجیب رایج است.

عهد جدید انسان غربی با شیطان

همان طور که می دانید بشر طی 400 سال مبتلای غرب زدگی شد.اما اقدامات بشر غربی کم کم باعث ابتلای خود اوبه شیطان پرستی شد که نمود آن را می توان در آثار ادبی غرب هم دید مثلا در رمان دکتر فاوست یا در رمان دکتر فاستوس. دکتر فاوست یا دکتر فاستوس مردی است که در واقع نماینده ی انسان هایی است که دارای چیزهای زیادی مثل علم و ثروت و...هستند ولی یکباره حرص رسیدن به قدرت وجود او را فرا می گیرد وکم کم به کتب ساحران راه پیدا می کند و با مطالعه ی اوراد و اذکار با شیطان ارتباط برقرار می کندو ما شاهد ارتباط او با شیطان در سه مرحله هستیم

1-ارتباط و درخواست فا ستوس از شیطان

2-اجابت در خواستو عهد فاستوس با شیطان

3-سرانجام کار نگون بختی فاستوس

ودر واقع این فردبه واسطه ی عهد با شیطان به سر انجام شیطان مبتلا  شد.مشخصات عمومی

-بی اعتنایی به حیات اجتماعی
-دامن زدن به حیات فردی
-عمومشان در برابر غرب و ظلم حرکت و موضعی ندارند
-فقدان طرحی برای آینده
-دامن زدن به نوعی پلورالیسم دینی
-تساهل و تسامح در مناسبات مردان و زنان
-انتشار درجات گوناگون شرک
-تساهل و تسامح در خوردو خوراک

تعریف

گروهی که شیطان را به عنوان خدا می پرستند و عبادت می کنندو از او به عنوان الهه ی سیاهی یاد می کنند وعبد شیطان می شوند.
 شیطان پرستی نوین توسط آنتوان لاوی اتفاق افتاد.سپس آقای شفیعی به معرفی شخصیت او پرداختو گفت:که لاوی مولف انجیل شیطان و آیین پرستش شیطان است واینکه کلیسای شیطان را نیز او پایه گذاری کرد.روز مرگ او در غرب را (هالووین)نام نهادند.

نوع دیگر شیطان پرستی ،شیطان پرستی شورشی است که مایکل آکینو در آن معبد ست را جدا از کلیسای شیطان راه اندازی کرد.وی در ارتش وCIA فعالیت می کردو او مخوف ترین سازمان شیطان پرستی را ایجاد کرد.

در واقع شیطان پرستی نماد و سمبل  موجودی است که بتواند با تمام قوا بگوید "نه" واین "نه" می تواند در برابر وضع رایج جامعه،کلیسا،نظام جاری اجتماعی و....باشد.

اصول مشترک آنها

 

خودپرستی


بی خدایی

 

وابسته به راه چپ در مقابل راه راست
استفاده از لذت جسمی و جنسی در بالاترین حد
گناه برای جلب نظر شیطان
قتل و تجاوز

مراسم های ویژه
-خارج کردن مرده ها از خاک و فرو کردن ستاره های شش پر در اجساد
-تجمع در اتاق های تاریک
-شنیدن موسیقی متال
-خوردن خون

در آخر خواستار این هستم که اول باید مراقب خودمون باشیم و بواسطه نزدیکی به خدا از این آلودگیها دوری کنیم ودوم اینکه مراقب دوستان و اطرافیان خودمون هم باشیم.

 

/ 3 نظر / 22 بازدید
محسن

سلام به دوست خوبم پست جالبی بود...اطلاعات خوبی بدست آوردم وب زیبائی داری.. دوست داشتی بهم سربزن.. شادباشی[گل]

یارعلی

درود بر تو خوشم میاد که تند و تند آپ میشی . اما این سرعت باعث نمیشه که اراجیف بنویسی . موفق باشی

نجمه

سلام اطلاعات جالبی بود ممنون